loading

Vstavané kuchyne v byte

Panelové domy vs. moderné vstavané kuchyne

Vstavaná kuchyňa v meste Gelnica, vstavané kuchyne

Nakoľko už majú svoje roky, neustále sa renovujú, zatepľujú a slúžia ďalej. Tieto špecifické domy majú svoje špecifické nároky, ktorým musíme prispôsobiť i zariaďovanie bytu. Súčasné moderné vstavané kuchyne na mieru však dokážu vniesť eleganciu i do jednoduchých tvarov panelových bytov.

Kuchyne do bytu

Hoci majú mnoho spoločného, rozdiely spočívajú predovšetkým v tom, koľko miesta im môžeme vyčleniť. Zariaďovanie 3+1 a garsónky sa pochopiteľne výrazne líši. Moderné vstavané kuchyne na mieru je najlepšie navrhnúť plne vybavenú, ale v malých bytoch sa kompromisom nedá vyhnúť.

Pokiaľ i vy riešite podobný problém, vstavaná kuchyňa do bytu, či kuchynský kút do garsónky alebo iného malého bytu, je to pravé orechové. Neváhajte sa na nás obrátiť!

Vstavaná kuchyňa v meste Košice, vstavané kuchyne

Hluk nemusí počuť každý

Vstavaná kuchyňa v meste Košice, vstavané kuchyne

Jednu z najpálčivejších bolestí panelových domov predstavuje fakt, že čokoľvek urobíte, počuje päť bytov okolo. Mnoho ľudí je umiestnených do malého priestoru a steny nemajú potrebné zvukové izolačné vlastnosti. Vzbudiť tak rodinu rachotom v kuchyni pri príprave raňajok nie je nič zložité.

Proti tomu však už dnes bojujú inteligentné systémy zatvárania dvierok skriniek a políc. Ponúkame vybavenie, ktoré umožňuje rýchle a maximálne tiché otváranie, zatváranie i posúvanie. Kvalitne vybavené vstavané kuchyne do paneláku tak prinesú pokoj a pohodu.

Návrh kuchyne zverte odborníkom

Ak si pri rozmýšľaní nájomníci nevedia rady, mali by využiť rady skúsených pracovníkov firiem s nábytkom, ktorí môžu ponúknuť mnoho užitočných rád a tipov pri zariaďovaní tejto časti bytu. Poradia a prípadne ponúknu kompletný návrh pre vstavané kuchyne do paneláku, ktorý ss vysporiada i s tými najmenšími a najproblematickejšími priestormi. Grafický návrh pre vstavané kuchyne a cenová ponuka je našou firmou zhotovená zdarma na základe stretnutia s vami.

Vstavaná kuchyňa v meste Košice, vstavané kuchyne

Pridaj komentár